Najnowsze artykuły

Zeaksantyna

Miesiąc Zdrowego Starzenia się to coroczne święto zdrowia, którego celem jest zwrócenie uwagi całego społeczeństwa na pozytywne aspekty starzenia się...

Czytaj Więcej

5 Must Have Looks dla wiosennych okularów

Maj 21, 2019 Leslie Frantz Okulary, Moda, Trendy Brak komentarzy

5 Must Have Looks dla wiosennych okularów

Po książkowej zimie, bez wątpienia większość z nas wita wiosnę z otwartymi ramionami. Oprócz zamiany ciężkich płaszczy na lekkie kurtki, niektórzy ludzie patrzą na wiosnę jako dobry czas na odświeżenie swoich okularów.

Dobra wiadomość jest taka, że wśród trendów na wiosnę 2019 każdy znajdzie coś dla siebie. Poniżej przedstawiamy kilka najgorętszych stylizacji:

Żywe kolory

Wiosna oznacza powrót kolorów w świecie przyrody, a okulary nie są inne! Nie możesz się pomylić z odważnymi i jasnymi kolorowymi oprawkami, takimi jak pastelowe, czerwone, niebieskie, a nawet neonowe. Podwójny efekt uzyskasz dzięki zausznikom w zwierzęce wzory.

Ponadwymiarowe okulary przeciwsłoneczne

Ten styl to prawdziwa gratka zarówno pod względem formy, jak i funkcji. Oversize'owe okulary przeciwsłoneczne są nie tylko modne, ale również zapewniają lepszą ochronę przed szkodliwymi promieniami słonecznymi.

Okrągłe oprawki

Nie bądź kwadratowy, kiedy możesz być okrągły! Okrągłe, metalowe okulary są teraz bardzo modne i przywodzą na myśl ikony stylu, takie jak John Lennon czy Elton John. W końcu pokazanie odrobiny osobowości nigdy nie wychodzi z mody. I nie bój się dodać koloru do ramion.

Unikalne kształty

Myśl nieszablonowo, jeśli chodzi o kształty oprawek. Pożegnaj się z tradycyjnym wyglądem i przywitaj się z odmianami, które na pewno sprawią, że ludzie spojrzą na Ciebie inaczej. Trójkąty, serca i ośmiokąty są jak najbardziej na czasie w tym sezonie! To samo dotyczy retro klasyki, czyli oprawek typu kocie oczy. Są one ulubionym dodatkiem wielu kobiet, ponieważ wydłużają twarz i podkreślają kości policzkowe. Niezależnie od tego, czy wybierzesz klasyczną czerń, czy żółwia, z pewnością rozświetlisz każde pomieszczenie.

Wzory

Podobnie jak kolor, wzory pozwalają na podkreślenie Twojej osobowości. Zabawne nadruki, takie jak zwierzęce, metaliczne, w odcieniach drewna i żółwiej skorupy, są w dobrym towarzystwie z innymi trendami.

Który styl do Ciebie przemawia? Wiemy, że okulary mogą być zarówno modne, jak i funkcjonalne, ale jest coś więcej niż tylko prosta transakcja. Oferujemy więcej niż tylko badania wzroku i okulary; zapewniamy Ci indywidualny plan opieki okulistycznej. Korzystanie z najnowszych technologii, mamy pełny obraz swoich oczu i znaleźć idealne rozwiązanie wizji. Nasza ekscytująca kolekcja okularów zawiera designerskie linie oprawek i ekonomiczne linie oprawek dla całej rodziny. Twój lekarz Midwest Eye Consultants wraz z optykiem zarekomendują również soczewki, które zapewnią Ci najlepszą ostrość widzenia. Umów się na wizytę już dziś!