Najnowsze artykuły

Zeaksantyna

Miesiąc Zdrowego Starzenia się to coroczne święto zdrowia, którego celem jest zwrócenie uwagi całego społeczeństwa na pozytywne aspekty starzenia się...

Czytaj Więcej

Łączenie się z naszymi społecznościami i wywieranie wpływu

 

Lekarze i personel Midwest Eye Consultants nie tylko zapewniają opiekę okulistyczną dziesiątkom społeczności w całym stanie Indiana, ale również angażujemy się na inne sposoby. Poprzez pracę w wolontariacie, zbieranie funduszy i dzielenie się naszą wiedzą na temat opieki okulistycznej na targach zdrowia, cieszymy się każdą chwilą, w której możemy mieć wpływ na nasze społeczności.

Nasi lekarze i personel z Auburn ostatnio uczestniczyli w lokalnym Lion's Club golf outing i zorganizowali corn hole fundraiser. Dzięki temu wydarzeniu udało im się zebrać pieniądze, które pomogły zapewnić ulgę finansową rodzinie malucha, u którego zdiagnozowano hepatoblastomę.

 

Innym wydarzeniem, które ostatnio połączyło społeczność, była akcja krwiodawstwa Amerykańskiego Krzyża w naszej placówce w Granger. Personel i lekarze zaangażowali się i zjednoczyli się, aby podkreślić znaczenie oddawania krwi i wpływ, jaki może to mieć na ratowanie życia. W akcji tej wzięło udział 29 dawców. Tylko jedna donacja może uratować trzy życia!

Lekarze i personel Midwest Eye Consultants - Michigan City wzięli udział w kolorowym biegu w miejscowej szkole średniej. Ten bieg był nie tylko zabawnym i kolorowym doświadczeniem, ale również mogli oni wesprzeć szkołę poprzez sponsoring.

Jest jeszcze wiele innych wydarzeń, którymi moglibyśmy się podzielić! W pierwszej połowie 2016 roku praktyki Midwest Eye Consultants wzięły udział w ponad 45 akcjach społecznych i przekazały dziesiątki darowizn i sponsoringu organizacjom w swoich społecznościach.

Nie tylko wywieramy wpływ na nasze społeczności tutaj w Indianie, nasi lekarze również realizują podróże misyjne i możliwości wolontariatu w innych stanach i krajach. Ostatnio dr Norrick, który praktykuje w naszych lokalizacjach w Angola i Auburn, wziął udział w misji wojskowej brygady medycznej w West Memphis, Arkansas. Wojskowa grupa optometrystów, do której dołączył, odwiedziła ponad 1100 pacjentów, a dr Norrick został odznaczony Wojskowym Medalem za Osiągnięcia. Jesteśmy wdzięczni za jego służbę, zarówno dla naszego kraju, jak i dla wszystkich ludzi, którzy mieli przywilej korzystania z jego doskonałej opieki okulistycznej!

Nie możemy się doczekać, aby podzielić się z Państwem niektórymi z naszych nadchodzących letnich i jesiennych wydarzeń! 

Czytaj więcej na: http://okulary-dla-dzieci.pl