Najnowsze artykuły

Zeaksantyna

Miesiąc Zdrowego Starzenia się to coroczne święto zdrowia, którego celem jest zwrócenie uwagi całego społeczeństwa na pozytywne aspekty starzenia się...

Czytaj Więcej

Nowe zaangażowanie na rzecz wizji

Poznaj Toma Sullivana - Ambasadora Wizji DEF

Przez ostatnie 40 lat byłem zaangażowany w pracę na rzecz niewidomych dzieci i ich rodzin. Moje zaangażowanie obejmowało całą gamę działań - od bezpośredniego zaangażowania w klasie i doradztwa dla rodziców, po organizację wyścigów na 10 km i turniejów golfowych z udziałem gwiazd, które nosiły moje imię. W tym czasie moja żona i ja zebraliśmy nieco ponad 8 milionów dolarów dzięki hojności tak wielu ludzi. Choć moje zaangażowanie w tę sprawę nie zmieniło się, zdecydowałem się podjąć nowe wyzwanie, które pod każdym względem na nowo rozbudziło moją pasję.

Niedawno zostałem Ambasadorem Wizji w Discovery Eye Foundation (DEF), niezwykłej organizacji finansującej najnowocześniejsze badania, które, jak wierzę, pewnego dnia wyeliminują wiele form ślepoty. Głównym powodem mojego entuzjastycznego zaangażowania jest w dużej mierze fakt, że DEF bezpośrednio finansuje badaczy i unika ograniczeń instytucjonalnych.

W chwili pisania tego bloga, DEF jest zaangażowany w ciągłe wysiłki mające na celu zrozumienie 5 głównych chorób oczu - Retinitis Pigmentosa, zwyrodnienie plamki żółtej, keratokonus, retinopatia cukrzycowa i jaskra. Mogę szczerze powiedzieć, że przełomowe odkrycia są nie tylko na horyzoncie, ale w wielu przypadkach są nieuchronne. W ciągu najbliższych tygodni i miesięcy opowiem wam o wiele więcej, zwłaszcza o naszych indywidualnych projektach badawczych.

Każda pomoc, którą zdecydujecie się Państwo przekazać w imieniu osób zmagających się z utratą wzroku, będzie głęboko doceniona. Liczę na to, że wielu z Was przyłączy się do mojej walki o wzrok. Twoja pomoc może zrobić różnicę! Kliknij tutaj, aby przekazać darowiznę.

Tom Sullivan
Ambasador Widzenia DEF
sullivanvision.com

Nowe zaangażowanie na rzecz widzenia Tagi: zwyrodnienie plamki związane z wiekiem rogówka zdrowie oczu Gavin Herbert Eye Institute jaskra keratokonus słabe widzenie retinitis pigmentosa komórki macierzyste zasoby wzroku