Najnowsze artykuły

Zeaksantyna

Miesiąc Zdrowego Starzenia się to coroczne święto zdrowia, którego celem jest zwrócenie uwagi całego społeczeństwa na pozytywne aspekty starzenia się...

Czytaj Więcej

Specjały gwiazd: Zobacz, jak wyglądają

Grudzień 12, 2018 Leslie Frantz Okulary, Moda, Trendy Brak komentarzy

Specjały gwiazd: Zobacz, jak wyglądają

Celebrytom nie jest obcy styl od stóp do głów. Opanowały sztukę tworzenia własnego stylu i wiedzą, jak przyciągać spojrzenia. Ich wybory okularów nie są wyjątkiem. Przez dziesięciolecia, ikony stylu wszystkich odcieni inspirowały nas do odważniejszego wyboru oprawek. Oto jak uzyskać ich wygląd:

Johnny Depp

Znasz go zarówno jako Edwarda Nożycorękiego, jak i Jacka Sparrowa na wielkim ekranie. Ten hollywoodzki gwiazdor jest wielkim fanem okularów w rogowej oprawie. Ten styl najlepiej pasuje do owalnej twarzy.

John Lennon

Okulary w metalowych oprawkach innego słynnego Johna, zmarłego członka Beatlesów, stały się synonimem jego hipisowskiego stylu i przetrwały próbę czasu. Okrągłe oprawki bardziej pasują osobom o kwadratowym kształcie twarzy.

Justin Timberlake

Timberlake jest trochę kameleonem stylu i przez lata widział okrągłe, ponadwymiarowe i pilotowe oprawki. Jego kwadratowy kształt twarzy oznacza, że jest w stanie stworzyć niemal każdy styl.

Tina Fey

Pisarka i aktorka Tina Fey jest często widywana w swoich charakterystycznych ciemnych oprawkach. Możesz uchwycić jej styl, wybierając klasyczny kształt "kociego oka".

Jennifer Aniston

Prawdopodobnie po raz pierwszy odkryłaś ją w serialu "Przyjaciele". Jej styl bardzo się rozwinął od lat 90-tych, ale ma w sobie klasyczną elegancję. Obecnie, można ją spotkać w brązowych oprawkach w kolorze żółwiej skorupy. A dobra wiadomość jest taka, że ten styl pasuje prawie każdemu!

Taylor Swift

Gwiazda muzyki pop była również widywana w ciemnych, za dużych oprawkach, jak również w wielokolorowych oprawkach w kolorze żółwiej skorupy. Po co wybierać tylko jeden look, skoro można bawić się kilkoma parami?

Ryan Gosling

Jego niebieskie oczy i okrągłe oprawki sprawiają, że kobiety w każdym wieku są zachwycone jego "Hey Girl". Ostatnio można go było zobaczyć zarówno w czarnych oprawkach, jak i w okularach w kolorze skorupy żółwia.

Marilyn Monroe

Aktorka i symbol seksu była znana z ponadczasowego i wyrafinowanego stylu. Jeżeli chcesz wyglądać retro, ale jednocześnie modnie, wypróbuj okulary w kształcie kociego oka.

Trendy mogą przychodzić i odchodzić, ale nie zapominaj, że najlepszym akcesorium jest właściwa recepta! Regularnie odwiedzaj swojego lekarza Midwest Eye Consultants, aby zbadać swoje oczy. Jeżeli pomiędzy badaniami zauważysz zmiany lub będziesz się niepokoić o swój wzrok, wiedz, że od nas dzieli Cię tylko jeden telefon.