Najnowsze artykuły

Zeaksantyna

Miesiąc Zdrowego Starzenia się to coroczne święto zdrowia, którego celem jest zwrócenie uwagi całego społeczeństwa na pozytywne aspekty starzenia się...

Czytaj Więcej

Okulary - idealny dodatek na jesień

 

Witaj, jesień 2021! Zwierzęce nadruki, slajdy, mule, sprzęgła, plecionki i kwiaty są na czasie. Podczas gdy te stylizacje są gorące na wybiegach, musisz również pomyśleć o swoich okularach jako o deklaracji mody. Jak kolor, rozmiar i kształt będą pasować do Twojej twarzy? Poniżej znajduje się przewodnik, który pomoże Ci znaleźć najlepszy dla Ciebie wygląd:

Zacznij od koloru skóry

Będziesz należeć do jednej z trzech kategorii: ciepłej, chłodnej lub neutralnej. Ciepłe osoby mają zielone lub żółte podteksty. Pomyśl o karnacji oliwkowej. Jeśli jesteś w stanie zobaczyć swoje żyły przez skórę, będą się one wydawać zielonkawe, jeśli masz ciepłe podteksty. Jeśli są bardziej niebieskie, to najprawdopodobniej jesteś osobą chłodną. Koło kolorów pomoże Ci określić, który kolor lub kolory oprawek będą Ci najbardziej schlebiać. Ogólnie rzecz biorąc, chcesz wybierać kolory po przeciwnej stronie koła. Tak więc chłodne podteksty będą najlepiej wyglądać w odcieniach pomarańczowych.

Dokonaj przeglądu swojej garderoby

Zrób inwentaryzację swojej szafy. Czy masz dużo ciepłych kolorów? Klejnotów? To będzie dobry punkt wyjścia do określenia, które okulary będą pasować do Ciebie najlepiej. Masz dwie opcje - kolory analogiczne lub komplementarne. Pierwsza z nich oznacza sąsiadujące odcienie na kole barw, natomiast druga to kolory uzupełniające. Jeśli masz tendencję do noszenia jednej tonacji kolorystycznej, poszukaj oprawek w kolorze analogicznym.

Połącz styl z praktycznością

Czy chcesz, aby Twoje okulary przyciągały uwagę czy odgrywały rolę pomocniczą? Jeśli uważasz się za modnisia, będziesz chciał zwrócić uwagę na pewne marki, takie jak Calvin Klein, aby uzyskać tę wiadomość.

A może wolisz bardziej stonowany wygląd? Poszukaj okularów z neutralnymi kolorowymi oprawkami, aby odwrócić uwagę. Ponadto, nie zapomnij wziąć pod uwagę stylu życia. Czy Twoja praca wymaga od Ciebie częstego ubierania się? A może pracujesz w swobodnym środowisku lub w miejscu, które może wymagać trwałości i odporności od okularów? Czy będziesz potrzebował wielu par na różne okazje i miejsca? Na przykład, pracownik budowlany będzie miał inne potrzeby niż księgowy. Więcej na: http://okulary-dla-dzieci.pl

Wybierając te idealne buty i swetry, nie zapominaj, że najlepszym dodatkiem jest właściwa recepta! Regularnie odwiedzaj swojego lekarza Midwest Eye Consultants, aby zbadać swoje oczy. Pomiędzy badaniami, jeżeli zauważysz zmianę lub będziesz się niepokoić o swój wzrok, wiedz, że od nas dzieli Cię tylko jeden telefon.