Najnowsze artykuły

Zeaksantyna

Miesiąc Zdrowego Starzenia się to coroczne święto zdrowia, którego celem jest zwrócenie uwagi całego społeczeństwa na pozytywne aspekty starzenia się...

Czytaj Więcej

Piękno jest w oczach widza

Uwielbiam myśl, że piękno jest w oczach patrzącego. To przypomina nam, że jednostki mogą dokonywać wyborów dotyczących tego, co postrzegają jako prawdziwe piękno.

Rozważmy sztukę... Piękno jednej osoby może być śmieciem innej osoby. Jeśli piękno jest w oczach patrzącego, pytanie brzmi - czy poświęcamy czas, aby docenić wszystko, co nas otacza? Od nieograniczonych możliwości Matki Natury po niewinny uśmiech dziecka, piękno jest katalizatorem, który sprawia, że bycie żywym jest najwspanialszą z ludzkich przygód.

Jestem pewien, że słyszałeś powiedzenie "zatrzymaj się i powąchaj róże", więc dlaczego nie zatrzymać się i nie obserwować piękna, które mogą zobaczyć twoje oczy.

Fundacja Discovery Eye Foundation pracuje każdego dnia, aby chronić Twój wzrok i dać nam wszystkim szansę zobaczenia tego, co naprawdę piękne i docenienia tego. Wszystko, co musisz zrobić, to otworzyć oczy i spojrzeć.

Louis Armstrong dobrze to powiedział:

Ja też widzę drzewa zieleni i czerwone róże.
Widzę, jak kwitną dla mnie i dla ciebie.
I myślę sobie,
co za wspaniały świat.

Masz rację Louis... to jest wspaniały świat, jeśli tylko będziemy doceniać piękno, które jest tam dla nas wszystkich.

Przekaż darowiznę już dziś, aby wesprzeć Fundację Discovery Eye!

Tom Sullivan
Ambasador Widzeń DEF, Jullivan
.com

Piękno jest w oczachwidza Tagged on: zwyrodnienie plamki związane z wiekiem AMD soczewki kontaktowe rogówka badanie oczu zdrowie oczu jaskra keratokonus słabe widzenie zasoby wzroku