Najnowsze artykuły

Zeaksantyna

Miesiąc Zdrowego Starzenia się to coroczne święto zdrowia, którego celem jest zwrócenie uwagi całego społeczeństwa na pozytywne aspekty starzenia się...

Czytaj Więcej

Wypiekanie" lepszych soczewek kontaktowych

Jeden rodzaj soczewek kontaktowych może pomóc w leczeniu astygmatyzmu, podczas gdy inny koryguje krótkowzroczność. Ale poza tymi drobnymi różnicami, wszystkie soczewki kontaktowe są w zasadzie takie same, prawda?

Wcale nie. Już wyjaśniamy.

Wyobraź sobie swoją ulubioną piekarnię... taką, która naprawdę powoduje, że Twoje kubki smakowe krzyczą "Wow!".

Masz ten obraz? Świetnie. Gdy "wchodzimy" do sklepu, wita nas aromat świeżo upieczonych ciast. Atmosfera jest idealna. To miejsce po prostu czuje się dobrze. Tutejsze muffiny smakują lepiej niż te, które można znaleźć gdzie indziej. Ale dlaczego?

Po szybkim spojrzeniu na piekarza mieszającego składniki i wałkującego ciasto, może się wydawać, że proces ten jest dokładnie taki sam jak u piekarza na ulicy.

A jednak coś jest inaczej.

Kilka sekretnych składników...? Najprawdopodobniej. Ale jest coś poza tym.

Kiedy znajdziesz miejsce takie jak to, które opisaliśmy (a szczęściarz z ciebie, kiedy to zrobisz!), główną rzeczą, która odróżnia je od siebie, jest miłość, która idzie w każdy element. Po prostu nie można uzyskać tego rodzaju artyzmu, jeśli ktoś nie jest pasjonatem tego, co robi.

To jest to, co odróżnia CooperVision od reszty facetów tam.

Oferujemy odświeżającą perspektywę dla Ciebie. Wiemy, że są Państwo wyjątkowi. Twoje oczy różnią się od wszystkich innych. Rozumiemy, że soczewki kontaktowe są jednym z wielu cennych składników w Twoim życiu każdego dnia. Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci uzyskać wolność, której pragniesz wybierając soczewki kontaktowe zamiast okularów i zapewnić Ci długotrwały komfort, którego szukasz - od początku Twojego dnia, aż do jego końca, bez względu na to, jak długi może być ten czas.

Produkujemy soczewki kontaktowe na całym świecie od dziesięcioleci. Przeprowadzone przez nas wewnętrzne badania wykazały, że nasz zespół jest niezwykle zaangażowany w to, co robimy i w kontakty, które Państwu oferujemy.

Jako firma, CooperVision ma bardzo silne dziedzictwo w pokonywaniu najtrudniejszych problemów związanych z soczewkami kontaktowymi. To nasze zaangażowanie w dostarczanie Państwu tego, co najlepsze, oraz duma z dobrze wykonanej pracy pozwalają nam przetrwać.

Poza tym jesteśmy prawdziwymi ludźmi.

Jeśli chcesz się z nami podzielić czymkolwiek, nie krępuj się. Jesteśmy tu dla Ciebie. To jest część powodu, dla którego ten blog istnieje. Nie tylko chcemy dzielić się informacjami o soczewkach kontaktowych, które są istotne dla Twojego świata, ale także chcemy usłyszeć, co masz na myśli.

Jesteście dla nas ważni. I dostarczanie Ci odpowiednich soczewek kontaktowych też jest ważne.

Podobnie jak nasz piekarz, łączymy w sobie połączenie wielu lat doskonałego technicznego kunsztu z silną, staroświecką pasją do tego, co robimy.

To właśnie my. Takie są nasze kontakty. I to jest ta odświeżająca perspektywa, którą oferujemy Państwu.