Najnowsze artykuły

Zeaksantyna

Miesiąc Zdrowego Starzenia się to coroczne święto zdrowia, którego celem jest zwrócenie uwagi całego społeczeństwa na pozytywne aspekty starzenia się...

Czytaj Więcej

Ogłoszenie nowych funkcji systemu CooperVision

Witamy!

Rozejrzyjcie się. Zauważycie Państwo coś innego na stronie internetowej CooperVision.

Jest to zmiana, która jest czymś więcej niż tylko odświeżeniem wyglądu (chociaż teraz będzie on o wiele bardziej kolorowy), i wykracza poza dodanie kilku dodatkowych stron (o wiele więcej, ponieważ dodaliśmy zupełnie nowe sekcje).

Nie, zrobiliśmy coś więcej niż tylko wyrzucenie naszej zeszłorocznej garderoby; przebudowaliśmy wszystko od podstaw.

Dlaczego to zrobiliśmy? To wszystko dla Ciebie. Chcemy zapewnić Wam łatwe miejsce, w którym będziecie mogli znaleźć informacje na temat Waszych oczu.

Oto, co mamy na myśli.

Czytaj artykuły na temat zdrowia oczu i kontaktów

Prawdopodobnie słyszałeś ten stary kasztan o tym, że marchewka jest dobra dla Twojego wzroku. Czy to prawda, czy nie? Teraz możesz się tego dowiedzieć z naszego artykułu na ten temat. Jest to tylko jeden z wielu, które mamy w nowym zakątku naszej strony poświęconym Twojemu wzrokowi i zdrowiu.

Mamy również nową sekcję poświęconą soczewkom kontaktowym, w której znajdziesz informacje, które powinieneś o nich wiedzieć.

Chcesz dowiedzieć się, czy możesz zaoszczędzić trochę płynu i czyścić soczewki kontaktowe wodą z kranu? Przeczytaj odpowiedź w naszym artykule dotyczącym wskazówek jak utrzymać kontakty w czystości (Spoiler: Odpowiedź brzmi: zdecydowanie nie. Woda z kranu może wprowadzić zanieczyszczenia do Twoich oczu. Zawsze używaj świeżego, sterylnego płynu do soczewek kontaktowych).

Takich ciekawostek typu "dobrze wiedzieć!" czeka na Ciebie wiele - a każdy artykuł napisany jest codziennym, łatwym do czytania językiem.

Jest też więcej pomocnych informacji dla Ciebie.

Chcesz znaleźć lokalnego optometrystę? To również ułatwimy.

Będziemy również regularnie aktualizować nasz nowy blog. Jest on poświęcony zagadnieniom i nowościom związanym ze zdrowiem oczu i soczewkami kontaktowymi. Możesz oczekiwać, że przeczytasz informacje, które dotyczą Ciebie, takie jak pełne wyjaśnienie korzyści płynących ze stosowania soczewek silikonowo-hydrożelowych i nie tylko.

Pomyśl o tym blogu jako o miejscu, w którym możesz dyskutować, uczyć się i dobrze się bawić!

Potrzeba więcej niż jednego, aby mieć imprezę, więc pamiętaj, aby komentować. Daj nam znać, kiedy odkryłeś coś nowego ("Hej, nigdy nie wiedziałem, że nasze rogówki otrzymują tlen prosto z powietrza!") i jakie masz pomysły na przyszłe wpisy.

Dowiedz się więcej o CooperVision

Mamy również sekcję, która mówi o tym, kim jesteśmy.

Oczywiście, CooperVision jest producentem soczewek kontaktowych. Ale czy wiesz, że jesteśmy również zaangażowani w pracę społeczną, zarówno bliską, jak i daleką, która pomaga wspierać zdrowie oczu? Znajdziesz tu również szczegóły na temat tego, co jest potrzebne, aby dostarczyć Ci nasze soczewki kontaktowe, a także trochę historii naszej firmy, która sięga aż do 1980 roku.

I oczywiście, znajdziesz informacje o naszych produktach.

Jeśli nie jesteś pewien, które soczewki kontaktowe CooperVision są dla Ciebie odpowiednie, wypróbuj nasze nowe narzędzie Find Your Contact Lens. Po prostu przekaż nam następujące informacje:

    Twój aktualny stan wzroku (np. czy jesteś krótkowidzem) Trochę o Twoim stylu życia (np. czy pracujesz przy komputerze) Jak często chciałbyś wymieniać swoje soczewki kontaktowe (codziennie czy co miesiąc?)

My zajmiemy się resztą. Oczywiście ostateczna decyzja należy do Twojego okulisty, ale Twoja opinia też się liczy, a my chcemy być tam, aby Ci pomóc.

Mamy nadzieję, że podoba Ci się odnowiona strona!